Share this post on:

Co słychać? Jak wakacje? 😀
Czy ktoś tu jest już gotowy na powrót do szkoły?
Musicie przyznać, że te dwa miesiące mijają zdecydowanie zbyt szybko 🙁

Pod koniec ubiegłego roku szkolnego organizowałyśmy trzecią edycję konkursu Young Writers Contest.
Jak co roku na podstawie zwycięskich prac przygotowałyśmy materiały edukacyjne!
Zobaczcie, co dla Was mamy:
1. ProjecTeach by Tina stworzyła bajkową lekcję na podstawie “Princess Scarlett” szóstoklasistki Emilii. Jest księżniczka, jest smok, nowe słownictwo, czytanie ze zrozumieniem, a nawet krótka gra! Sprawdzi się z klasami 4-8 (okolice A2). 
2. edienglish.com zaprasza wszystkich, którzy lubią historie o duchach. Praca “Yellow Duck” autorstwa zdolnej Martyny z ósme klasy na pewno przypadnie Wam do gustu. Zamieszczone pod tekstem zadania pomogą uczniom opanować i na długo zapamiętać najtrudniejsze słówka z tekstu. Te materiały będą odpowiednie dla uczniów szkół średnich (B1+ i w górę).
3. Mrs Agnes zabiera Was do świata “The Smiths”, stworzonego przez uczennicę trzeciej klasy technikum – Wiktorię. Historia trzyma w napięciu aż do samego końca! Prezentacja ma w sobie ćwiczenia na słownictwo i pytania do tekstu – musicie ją zobaczyć! Doskonale sprawdzi się nie tylko z licealistami, ale też dorosłymi uczniami (B2 i wyżej).

Wszystkie materiały znajdziecie pod TYM linkiem.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu. Wszystkie prace były cudowne, wspaniale czyta się takie opowiadania!
Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji, więcej informacji będziemy publikować w maju.

Share this post on:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *