Share this post on:

Ekipa na z Angielski na 100 ma dwa Was kolejną potrójną bombę darmowych materiałów! Tym razem – BACK TO SCHOOL! Co mamy do zaoferowania?

 1. Good Morning Song – lyrics practice A1 by Mrs Agnes Hello and how are you?
  – Na jednych z pierwszych zajęć z maluchami (1-3) zawsze uczymy się piosenki, aby później używać jej jako rutynowego przywitania. Jedna z moich ulubionych to the Singing Walrus – Good Morning Song! Dla tych, którzy chcieliby wprowadzić piosenkę troszkę inaczej, niż zwykle, przychodzi z pomocą nowa prezentacja z vocabulary i lyrics practice!
  KLIK –> https://view.genial.ly/630a6da9f2cd5e001214276c/interactive-content-good-morning-song-lyrics-practice?fbclid=IwAR2lgpP4IdV34rHS1iLFuNjYpZJmrr4qJxbeTJyvG2hQQKZwA8i4P_LxMRc
 2. Back to school video lesson z High School Musical B1+ od ProjecTeach by Tina Macie czasem ochotę na nostalgiczne filmy i piosenki? Przedstawiam Wam wideo lekcję z High School Musical w roli głównej 
  – speaking
  – listening
  – vocabulary
  – song lyrics
  – more speaking! Daję Wam dostęp do dwóch plików – prezentacji do wyświetlania na ekranie i PDF-a dla Waszych kursantów. Sprawdzi się z licealistami i wszystkimi ze znajomością angielskiego na poziomie B1 (i wyżej).
  prezentacja: KLIK
  PDF dla uczniów: KLIK
 3. Present simple & present continuous (video+quiz) A2+ od edienglish.com
  Powtórka z Present Simple i Present Continous dla miłośników psów i kotów (A2-B1) 
  Filmik + Quiz z objaśnieniami: https://www.youtube.com/watch?v=DqzAaonekmo
  Quiz ONLINE: https://edienglish.com/quiz/PSC/PSC.htmlQuiz w PDF: https://edienglish.com/pdf/PSC.pdfSkorzystacie?!
Share this post on:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *